ДОКУМЕНТ СЕРВІС

Довідки про несудимість онлайн замовити, недорого в Києві, Харкові.

security

Апостиль документів

security

Отримання довідки про несудимість

security

Послуги страхування

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

на консультацію фахівця

НАШІ ПЕРЕВАГИ

creative

Оперативне опрацювання запитів

box (1)

Надійність і гарантії

checklist

Комфортне замовлення та отримання документа

data

Економія сил і часу

guarantee

Кваліфіковане консультування

panel (1)

Доступність пропозицій

target

Варіативність цін, відповідно до термінів

building

Робота з усією Україною

ДОВІДКА ПРО НЕСУДИМІСТЬ МОЖЕ ЗНАДОБИТИСЯ:

 • icon-doc
  для оформлення або відновлення документів;
 • icon-doc
  при оформленні закордонного паспорта;
 • icon-doc
  для оформлення або продовження посвідки на проживання;
 • icon-doc
  при оформленні громадянства;
 • icon-doc
  в разі оформлення візи для виїзду за кордон;
 • icon-doc
  для працевлаштування за кордоном;
 • icon-doc
  при оформленні на роботу з вибухонебезпечними матеріалами;
 • icon-doc
  для получения лицензии на использование в работе психотропных, наркотических веществ и прекурсоров;
 • icon-doc
  для участі в тендері;
 • icon-doc
  для надання в установи іноземних держав;
 • icon-doc
  в разі усиновлення, визначення опіки, або створення прийомної сім'ї або дитячого будинку сімейного типу;
 • icon-doc
  для отримання дозволу на зброю;
 • icon-doc
  для надання в банківські або кредитні установи.

Довідка про несудимість – це важливий документ, який підтверджує, що фізична особа не є засудженою по кримінальним справам і не перебуває в розшуку на момент отримання довідки. Якщо ви не знаєте де отримати довідку про несудимість в Україні онлайн, ви можете зробити це за допомогою нашої компанії “Документ сервіс” .

Апостиль (фр. Apostille) – міжнародна стандартизована форма заповнення відомостей про законність документа для пред’явлення на території країн, які визнають таку форму легалізації. Штамп «Апостиль» ставиться тільки на оригінали документів державного зразка.

Для того, щоб отримати довідку про несудимість, необхідно надіслати електронною поштою або принести особисто відповідні документи:

 • Копія паспорта;
 • Копія документа, що підтверджує зміну прізвища / імені (якщо була зміна прізвища / імені);
 • Копія ідентифікаційного коду;
 • Для нерезидентів України – копія паспорта з перекладом;

НАШІ НОВИНИ

Професійний підхід до вирішення вашого завдання

Довідка про несудимість та апостиль документів: коротко про головне

Як довідку про відсутність судимості, так і апостилювання різних документів сьогодні нерідко необхідно отримати в мінімальні терміни. Якщо піти в державні установи, можна трохи заощадити в фінансовому сенсі, але витратити чимало сил та часу. Тому більшість сьогодні обирає замовити апостиль на документах в Харкові, як і отримати довідку про несудимість в будь-якому іншому місті України онлайн.

Де і як можна замовити довідку про несудимість?

Взагалі довідки про відсутність судимості видаються територіальними сервісними центрами Міністерства внутрішніх справ України та Департаментом інформаційних технологій МВС. Але, як показує практика, особистий похід в держустанову вимагає чимало часу і сил. Та й чекати довідку доводиться протягом місяця. Тому у все більшої кількості громадян виникає запитання: як замовити довідку про несудимість через інтернет?

Благо, така можливість існує з вересня 2017 р. Не потрібно нікуди бігти, вистоювати величезні черги і відчувати інші подібні незручності. З 14-річного віку довідка про несудимість онлайн в будь-якому місті України видається дистанційно з наданням невеликого переліку документів, а точніше їх копій. Яких саме? По-перше, потрібні дані паспорта та ідентифікаційний код. По-друге, якщо вносилися зміни в ПІБ, необхідна копія документа, що підтверджує це. По-третє, для нерезидентів країни знадобиться додатково надати переклад паспорта.

Щоб замовити довідку про несудимість швидко і недорого, можете зателефонувати нам, написати на емейл або скористатися спеціальною формою замовлень на головній сторінці. У будь-якому випадку терміни обробки будуть мінімальними, а надання послуги – на найвищому рівні!

Апостиль Харків: замовити зі знанням справи

Погортавши сторінки нашого ресурсу, ви знайдете чимало інформації, яка допоможе отримати відповіді на такі запитання: що таке апостиль документів, навіщо він потрібен і як виглядає, на які документи ставиться, а на які не ставиться, в яких країнах має значення, ким може бути виконаний і т.д. Якщо чогось необхідного не побачите, зателефонуйте нам і запитайте – з радістю допоможемо розставити всі крапки над «і».

На додаток хочемо лише розповісти про важливі аспекти оформлення документів для апостилю, про те, які нюанси слід врахувати, щоб вас не спіткали жодні неприємні сюрпризи і результат відповідав потребам на 100 %:

 1. Оригінал документа може бути роздрукований як на затвердженому бланку держзразка, так і на звичайному папері. Але в другому випадку, на відміну від першого, додатково повинен бути проставлений кутовий штамп з реквізитами організації.
 2. Якщо документ займає кілька аркушів, обов’язкові прошивка і кріплення за допомогою печатки організації.
 3. Обов’язкові дані – дата видачі, реєстраційний номер і печатка.
 4. Самих тільки підписів недостатньо – кожен з них повинен бути розшифрований (посада + прізвище людини, яка підписала).
 5. Якщо оригінал був виданий до 1991 р., тобто ще в СРСР, його необхідно замінити на оригінал нового зразка. Такі вимоги пред’являються практично у всіх країнах.
 6. Обов’язкові елементи рішень суду: номер справи, дати видачі та вступу в силу, в якому архіві перебуває оригінал.
 7. Якщо говорити про нотаріально завірені заяви про сімейний стан, спонсорські листи або дозволи на вивіз неповнолітніх дітей за кордон, то їх адресація повинна бути спрямована компетентним органам або в певне Посольство іншої країни в Україні.
 8. Якщо раніше не можна було отримати апостиль паспорта, трудової книжки, військового квитка та інших документів, які посвідчують особу, то з 2014 р. така можливість існує. Правда, користуються нею не так часто, як апостилюванням іншої документації.
 9. Якщо на оригіналах, нотаріально засвідчених копіях або перекладах присутні виправлення, потертості чи підтирання, до отримання апостилю вони не приймаються.

Знадобилася довідка про несудимість або апостиль на будь-якому документі в місті Київ, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Дніпро або Полтаві? Залишайте заявку на documenty.com.ua – не прогадаєте, працюємо по всій Україні!