Документ, що підтверджує несудимість, має спеціально встановлену форму. Довідки про несудимість в Дніпрі потрібні при оформленні різної документації, в різних життєвих ситуаціях. Наша компанія допоможе в отриманні, як скороченого, так і повного варіанту довідки.

Термін виконання Цена справки о несудимости в Днепре
1 робочий день 650 грн
3 робочих дня 500 грн
5 робочих днів 450 грн

Терміни дії

Для підтвердження факту несудимість підходить тільки діючий документ, інакше він не матиме юридичної сили. Якщо в установлений строк папір не була пред’явлена, буде потрібно заново замовити термінову довідку про відсутність судимості в місті Дніпро. Термін дії документа залежить від обставин, при яких він буде використаний:

 • Для участі в держ. закупівлі. При перемозі в тендері документ повинен з’явитися в системі протягом 5 днів.
 • Для працевлаштування. Документ потрібен при оформленні співробітника на держслужбу, видачі дозволу на роботу адвокатам, сертифікації аудиторів. Роботодавець самостійно встановлює термін дії документа, в основному до 1 місяця.
 • Для оформлення зброї. Дозвільні органи можуть самостійно провести перевірку за згодою заявника. Процедура займає до 2 тижнів. Тому зробити терміново довідку про несудимість в Дніпрі за 1-5 днів буде набагато швидше.=є
 • Для отримання закордонного паспорта. Документ необхідний на момент надання повного пакета паперів.
 • Паспортна служба самостійно подасть запит з метою переконання в доброчесності громадянина.
 • Для оформлення візи. Термін дії документа залежить від країни напрямку. Для США він дійсний 3 місяці. Детальну інформацію можна дізнатися в консульствах країн виїзду.
 • При оформленні громадянства. Документ має юридичну силу для отримання громадянства в Україні протягом 1 місяця.
 • При усиновленні, опікунство, організації будинку для дітей сімейного типу. Органи опіки встановлюють термін дії довідки до 1 місяця.

Коли необхідно підтвердження

Довідка про несудимість в місті Дніпро потребує апостиль при наданні її в межах інших держав. Процедура підтвердження необхідна при оформленні візи, отримання посвідки на проживання, допуску до працевлаштування. Видана в Україні папір визнається всіма державами.

На території різних країн діють свої правила підтвердження. Наша компанія допоможе підтвердити достовірність документа, зробить переклад необхідних паперів із запевненням нотаріуса, проведе консульську легалізацію.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

З нашою допомогою ви можете:

 • icon-doc
  отримати термінову довідку про несудимість (про відсутність судимості) в найкоротші терміни - 1, 3, 5, 7 робочих днів *, з Вашою і без Вашої присутності;
 • icon-doc
  апостиль документів;
 • icon-doc
  послуги страхування;

* Робочі дні – не враховуються святкові та вихідні дні.