Знадобилося замовити апостиль документа (послугу апостилювання)? Зробити це можна на сайті documenty.com.ua. Але перед тим, як ви приступите до оформлення замовлення, ми відповімо на основні запитання по цій темі, щоб у вас не виникло жодних сумнівів.

Що таке апостиль і для чого він потрібен? Апостилем іменується міжнародна стандартизована форма, за якою заповнюється інформація, що стосується законності документа. Може пред’являтися в тих країнах, які визнають зазначену форму легалізації. Іншими словами, це міжнародний штамп, яким підтверджується законність того чи іншого документа. Може проставлятися винятково на оригіналах документів держ. зразка (або виступати додатком до них).

Доцільність апостилювання полягає в тому, що цей спосіб є дуже легкою і, разом з тим, надійною формою легалізації. З його допомогою можна підтвердити не тільки справжність документа, але й те, що людина, якою він був підписаний, мала на це усі потрібні повноваження.

Термін виконання Вартість
4/7 робочих днів 600/500 грн

 

Які документи реально апостилювати? Ті, які видані органами таких систем:

– прокуратури України;

– судової влади;

– юстиції.

Також апостиль ставиться на:

– адмінбумагах (свідоцтвах про шлюб або його розірвання, про народження або смерть);

– документах, виданих нотаріусами;

– копіях низки документів, підтверджених нотаріально;

– документах про освіту або тих, що підтверджують вчений ступінь.

Скільки коштує апостилювання в нашій компанії? Є два варіанти ціни, залежно від терміну надання послуги: апостиль за 4 робочих дні обійдеться в 600 грн, за 7 днів – всього 500 грн.

Замовляйте апостиль документів (зокрема довідки про несудимість) у нас – якісне оперативне надання послуги і доступну вартість гарантуємо!

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

З нашою допомогою ви можете:

  • icon-doc
    отримати термінову довідку про несудимість (про відсутність судимості) в найкоротші терміни - 1, 3, 5, 7 робочих днів *, з Вашою і без Вашої присутності;
  • icon-doc
    апостиль документів;
  • icon-doc
    послуги страхування;

* Робочі дні – не враховуються святкові та вихідні дні.