Сьогодні послуги страхування користуються неймовірним попитом. І це логічно, адже застрахувати рухоме або нерухоме майно, обладнання, техніку, життя, врешті-решт – значить у випадку негативної ситуації отримати певну фінансову компенсацію. Не будемо заглиблюватися в суть питання, адже різних нюансів – маса. Їх необхідно розглядати індивідуально, що ми обов’язково зробимо, якщо ви звернетеся з такою потребою.

Зараз же хочемо розповісти про два головні напрямки стосовно послуг страхування:

 1. Страхування рухомого майна (автострахування). Мабуть, найбільш поширений вид страхування в нашій країні. Транспортні засоби максимально схильні до ризиків: викрадень, дорожньо-транспортних пригод, механічних пошкоджень, незаконних дій хуліганів на парковці тощо. Страхування цивільної відповідальності власників ТЗ є обов’язковим – ОСАГО.

Щоб ремонт машини після аварії не обернувся немислимими фінансовими витратами, завчасно подбайте про страховку. Чудові варіанти:

– ОСАГО (Автоцивілка);

– Зелена карта;

– КАСКО.

 1. Страхування нерухомості. Може здійснюватися від цілого переліку ризиків (всіх, окремих або їх сукупностей): пожежа, удар блискавки, вибух газу, злочинні дії сторонніх осіб, стихійні лиха, пошкодження, завдані водою з водопроводу, каналізації, систем опалення та пожежогасіння, падіння на майно, яке застраховане, пілотованого літаючого об’єкта або його уламків, наїзд автомобілів та ін.

Страхуванню піддається як нерухоме майно, в цілому (квартири, приватні будинки, комерційні споруди…), так і його складові, зокрема елементи оздоблення, скляні деталі, техніка, обладнання та інше.

Цікавлять послуги страхування? Звертайтеся! Допоможемо знайти варіант, який підійде вам ідеально. Документ сервіс.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

З нашою допомогою ви можете:

 • icon-doc
  отримати термінову довідку про несудимість (про відсутність судимості) в найкоротші терміни - 1, 3, 5, 7 робочих днів *, з Вашою і без Вашої присутності;
 • icon-doc
  апостиль документів;
 • icon-doc
  послуги страхування;

* Робочі дні – не враховуються святкові та вихідні дні.