Довідка про несудимість може знадобитися в багатьох випадках. Вона необхідна при влаштуванні на роботу в деякі організації, для отримання дозволу на зброю, при усиновленні, встановленні опіки, прийнятті участі в тендерах та інше. Термін дії документа – до 3 місяців. Замовити строкову довідку про відсутність судимості в місті Одеса може будь-який громадянин, який досяг 14 років.

Термін виконання Ціна довідки про несудимість Одеса
1 робочий день 650 грн
3 робочих дня 500 грн
5 робочих днів 450 грн

Які потрібні документи

Довідка про несудимість в Одесі може бути оформлена навіть, якщо людина не проживає, не прописаний у цій галузі. Буде потрібно передати особисто нашим фахівцям або відправити на email копії, сканкопіі наступних документів:

 • Паспорт громадянина (1-2 сторінки і прописки);
 • Документ, що підтверджує зміну прізвища, якщо така ситуація була;
 • Ідентифікаційний номер платника податків.

При замовленні довідки по ID-паспорту на додаток потрібно надати виписку з державного реєстру, що підтверджує прописку. В якості основного документа також можна використовувати закордонний паспорт. Але в цьому випадку довідка про несудимість буде без по батькові. При замовленні онлайн слід особливу увагу приділити якості висилаються копій.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

З нашою допомогою ви можете:

 • icon-doc
  отримати термінову довідку про несудимість (про відсутність судимості) в найкоротші терміни - 1, 3, 5, 7 робочих днів *, з Вашою і без Вашої присутності;
 • icon-doc
  апостиль документів;
 • icon-doc
  послуги страхування;

* Робочі дні – не враховуються святкові та вихідні дні.