Довідка про несудимість в Києві – офіційний документ, який підтверджує, що громадянин України або іноземна особа не має судимостей, не числиться в розшуку. На нашому сайті documenty.com.ua ви можете замовити прискорену процедуру і отримати документ в найкоротші терміни.

Термін виконання Ціна довідки про несудимість в Києві
1 робочий день 650 грн
3 робочих дня 500 грн
5 робочих днів 450 грн

Для чого потрібна довідка

Підтверджувати свою добропорядність потрібно досить часто, як на території України, так і за її межами. Оформлена онлайн довідка про несудимість Київ і в інших містах для внутрішнього використання діє не більше 1 місяця. При подачі заявки важливо враховувати всі нюанси щодо мети використання документа. Довідка про несудимість в місті Київ необхідна в наступних випадках:

 • Отримання, продовження посвідки на проживання;
 • Оформлення усиновлення;
 • Участь в тендерах;
 • Оформлення громадянства;
 • Переоформлення особистих документів по втраті;
 • Для надання в кредитні, фінансові організації.

Довідка про несудимість в місті Київ може бути оформлена для іноземних інстанцій. Вона знадобиться для відкриття візи, працевлаштування, при оформленні закордонного паспорта. Також її вимагають іноземні ВНЗ при зарахуванні українських студентів.

Чому вигідно замовити довідку у нас

Той, хто мав справу з державним апаратом, відразу шукає, де в Києві зробити терміново довідку про несудимість без особистої присутності. Звернувшись до нас, ви позбавите себе від черг, в яких треба очікувати прийому кілька годин. Вам не доведеться відкладати роботу і особисті справи, відволікаючись на подачу документів і написання заяви.

Ми допоможемо із заповненням анкети, внесемо всі дані на українській мові. Ця послуга особливо важлива для іноземців, людей, які не володіють повною мірою мовою. Замовити строкову довідку про відсутність судимості в місті Київ можна, просто зателефонувавши по телефону. Наші фахівці оберуть потрібний вид документа, допоможуть з подальшим оформленням для будь-яких цілей.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

З нашою допомогою ви можете:

 • icon-doc
  отримати термінову довідку про несудимість (про відсутність судимості) в найкоротші терміни - 1, 3, 5, 7 робочих днів *, з Вашою і без Вашої присутності;
 • icon-doc
  апостиль документів;
 • icon-doc
  послуги страхування;

* Робочі дні – не враховуються святкові та вихідні дні.