Єдиний спосіб засвідчити відсутність судимості – повчити офіційний документ в МВС. Але, якщо немає часу на звернення до держорганів, наша компанія допоможе в оформленні необхідних паперів. Замовити строкову довідку про відсутність судимості в місті Маріуполь можна на сайті documenty.com.ua. Ми допоможемо отримати документ, що підтверджує, що на дату подачі заявки людина не мала проблем з законом, не числився в розшуку.

Термін виконання Ціна довідки про несудимість в Маріуполі
1 робочий день 650 грн
3 робочих дня 500 грн
5 робочих днів 450 грн

Як замовити довідку у нас

Якщо самостійно отримати документ в держорганах не виходить, можна зробити це через інтернет. Довідка про несудимість в Маріуполі видається, як особисто в руки, так і онлайн. Процес оформлення почнеться після передачі нам таку інформацію:

 • Особистих даних заявника;
 • Необхідного терміну оформлення;
 • Мети отримання документа;
 • Контактної інформації для зв’язку (адреса електронної пошти, номер телефону);
 • Сканкопію паспорта та ІПН.

Онлайн довідка про несудимість Маріуполь і в інших містах може бути оформлена в різні терміни. Терміновий документ буде наданий клієнтові протягом 5 днів. Послуга зручна людям, які не мають достатньо часу для самостійного оформлення. Сайт documenty.com.ua – саме той ресурс, де в Маріуполі зробити терміново довідку про несудимість можна дуже швидко.

Термін дії документа

Офіційного обмеження щодо терміну дії документ не має. На ньому ставиться тільки дата, на момент якої заявник не мав проблем з законом, не ніс кримінальної відповідальності. Про періодичність дії документа немає ніяких згадок.

Деякі органи, як в Україні, так і за кордоном можуть самостійно встановлювати терміни, протягом яких папір матиме силу. Довідка про несудимість в місті Маріуполь буде дійсна до 1 місяця. В Америці, Європі, інших країнах дозволено подавати документ, термін давності якого 3 місяці. Збільшений час в три рази пояснюється чималими термінами підготовки окремих паперів для ВНЖ, одружень та інших заходів.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

З нашою допомогою ви можете:

 • icon-doc
  отримати термінову довідку про несудимість (про відсутність судимості) в найкоротші терміни - 1, 3, 5, 7 робочих днів *, з Вашою і без Вашої присутності;
 • icon-doc
  апостиль документів;
 • icon-doc
  послуги страхування;

* Робочі дні – не враховуються святкові та вихідні дні.