Довідка про несудимість (відсутність судимості) – це такий документ, який може знадобитися в різних ситуаціях: при оформленні закордонного паспорта, отриманні дозволу на зброю, працевлаштуванні, участі в тендерах та ін. Якщо для вас це актуально і виникло запитання, як отримати довідку про несудимість, поспішаємо на нього відповісти.

Зазвичай, довідка про відсутність судимості необхідна терміново. З нами ви зможете заощадити час по максимуму. Перше, що потрібно зробити, це подати заявку на оформлення та видачу такого документа. Ви можете зателефонувати нам, написати на електронну пошту або ж прийти на офіс, якщо проживаєте в Харкові. Для клієнтів з інших міст України найбільш зручним буде один з двох перших варіантів звернення.

Далі знадобиться оплатити послугу. Як це можна зробити, детально описано в розділі «Способи оплати». Ціна отримання довідки про несудимість залежить від термінів. Необхідно зробити довідку максимально швидко? Ми впораємося за 1 робочий день за вартістю 500 грн. Якщо можете почекати 3, 5, 7 днів, буде ще дешевше: 350, 280 і 250 грн, відповідно.

Тепер ви знаєте, як отримати довідку про несудимість. Зв’яжіться з нами зручним для вас способом – виконаємо роботу якісно та оперативно!