Страхування різного рухомого і нерухомого майна – вагома частина життя кожної сучасної людини. Є такі ситуації в плані страховки, які обов’язкові, зокрема, ті, що стосуються транспортних засобів або виїздів закордон. А є й такі, коли страхувати чи ні – індивідуальне бажання кожного.

Як би там не було, переваги страхування незаперечні, тому нехтувати ним не слід. Воно дозволяє мінімізувати витрати у випадку нештатних ситуацій, перелік яких – величезний. Вибирайте, що потрібно застрахувати, і звертайтеся.

Розрахувати вартість страховки вам допоможуть наші фахівці. Ми маємо великий досвід роботи у цьому сегменті, знаємо, що необхідно врахувати в кожному конкретному випадку.

Взяти, наприклад, автострахування. Тут на ціну впливають тип ТЗ, місце реєстрації, період і сфери використання, термін дії поліса та ін. Якщо розглядати страховку нерухомості, то тут, головним чином, враховується, загальне страхування передбачається чи ні (страхується вся квартира, будинок, комерційне приміщення або окремо обробка, скляні елементи, техніка тощо). Також значення має передбачуваний ризик: пожежа, затоплення, вибух газу, удар блискавки, стихійні лиха… Одним словом, нюансів вистачає. Розібратися в усьому цьому ми вам обов’язково допоможемо.

Звертайтеся, щоб розрахувати вартість страховки і замовити послуги страхування, за контактними номерами. Також телефоном зможете уточнити додаткові запитання, які вас цікавлять стосовно цієї теми.